خانه درباره ما ارتباط با ما اخبار گالری ورود

کنگره انجمن حمایت از بیماران دیابتی و شرکت بازاریابان ایران زمین


به گزارش خبرنگار سیده الهام عطشانی از پایگاه اطلاع رسانی سفیر گیل

به گزارش سفیر گیل، این کنگره به همت انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور و با همکاری شرکت بازاریابان ایران زمین (بیز) سوم آذر ماه راس ساعت ۱۰ صبح  برگزار شد.
در این مراسم آخرین دستاوردها در حوزه دیابت و همچنین برنامه های خیر خواهانه شرکت بازاریابان ایرانیان زمین مطرح و تفاهم نامه مشترک همکاری نیز منعقد شد.
در این همایش که با حضور بیش از۵ هزار نفر از خانواده بزرگ بیز برگزارشد.
دکتر شکور امیدی رییس و بنیانگذار انجمن دیابت کل کشور گفت: ۸ میلیون نفر افراد دیابتی و یا در معرض دیابت کشور محسوب می شوند که ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر آنها شناسایی شده اند.
وی نیز در ادامهراه اندازی فروشگاه های ویژه افراد دیابتی به منظور ارائه محصولات  سلامت محور متناسب با جامعه دیابتی از جمله راهکارهای موجود برای ارتقای سطح سلامت جامعه در مقابل دیابت است.


دکترامیدی در ادامه افزود: بازاریابی شبکه ای مدل جدیدی از کسب و کار است که در آن شرکت ها محصولات خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به دست مصرف کننده می رسانند و بازاریابان ایران زمین(بیز) یکی از یکی از شرکت هایی است که در این حوزه فعالیت چشمگیری داشته و می تواند فرصتی ایده آل و یک روش جدید و مدرن برای کسب در آمد باشد.
غلامرضا عطاران رییس و بنیانگذار شرکت بازاریابان ایران زمین ضمن تسلیت از دست دادن هم وطنان عزیز در استان کرمانشاه گفت:شرکت بازاریابان ایرانیان زمین سهم کوچکی از همدلی مردم ایران را از این شرکت از طریق سازمان هلال احمر به هموطنان عزیز اسیب دیده خواهد رسید.
وی در ادامه به بیماری خاموش و خطر ناک اشاره کرد و افزود: بیش از ۸ میلیون نفر در ایران دیابتی هستند و ۳۵درصد از قطع عضو ها غیر از حوادث مربوط به مبتلایان به این بیماران است.
عطاران در ادامه افزود:در امارها ی گرفته شده استان یزد و بوشهر بالاترین اما مبتلایان به این بیماری خاموش هستند،اما متاسفانه با توجه به این امار مبتلایان به دیابت در امر پیشگیری بی توجه بوده ایم،دیابت هر سال ۵ میلیون کشته میدهد      و مبالغ زیادی شامل این بیماری می شود .
رییس و بنیانگذار شرکت بازاریابان ایرانیان زمین در ادامه افزود: موقعیت بسیار مهم در اختیار این دو موسسه قرار گرفت که تولید محصولات سلامت در اختیار مصرف کنندگان وفادار این محصولات قرار داده خواهد شد .
وی در ادامه اذعان کرد: این محصولات با تاییدیه انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور کسب کرده است و پنج محصول نیز به زودی به پکیج و بسته سلامت افزوده خواهد شد.
عطاران در ادامه افزود: این شرکت به زودی برای همکاری انجمن و معرفی و تایید گیاه استویا که جایگزین شکر است در محصولات خود اضافه خواهد کرد.
و تلاش بر این است که غذاهای بدون قند و رژیمی تولید شود و در اختیار مردم قرار بگیرد.
و با همت و درایت همه دست اندر کاران می توان به این عملیات این مهم دست یافت،که محصولات ی با شعار محصولات سلامت محور در راستای تکمیل سبد کالا خواهد شد.
وی در ادامه افزود: این شرکت بازاریابی تنها شرکت است که از محصولات عالیه بدون قند از محصول گیاه نادر استویا و کالاهای رژیمی و لاغری که با تأیید وزارت بهداشت در اختیار قرارخواهد گرفت.
و این شرکت نیز به زودی سیم کارت هایی به نام بیز سیم را وارد بازار خواهد کرد که دارای مزایایی مانند سایت ایرانسل است و این بیز سیم با پشتیبانی شماره ۰۹۰۲۲۴۹ اغاز خواهد شد،که ۷۲۰ ساعت صحبت فقط مبلغ ۱۰۰۰۰تومان پرداخت خواهند کرد.
وی نیز در ادامه افزود:با تشکر و قدردانی از زحمات دکتر شکور امیدی افزود سیم کارت های اعتباری بیز سیم در اختیار جمعیت بیماران دیابتی قرار خواهد گرفت.